Produkta apraksts

Produkts modelis: DP30V5A

1. Vispārīga Informācija

Ar konstantu spriegumu un pastāvīga strāva programmējamu vadības barošanas modulis likt kolekcija no analogās integrācijas un ciparu kontroles funkcijas vienā. Tā regulējams izejas spriegums diapazons ir no 0-32.00 V, soli pa 0.01 V. Tā regulējams izejas strāvas diapazons ir 0-5.000 , soli pa 0.001 A. Šis modulis ir izslēgšanās saglabāti funkciju un var saglabāt 10 grupām, iepriekš vērtību. Un tas arī ir funkcija ieguves ātri divās grupās saglabātā vērtība. Salīdzinājumā ar tradicionālo analogo barošanas, tas ir ērtāk, lai ātri iegūtu spriegumu vai strāvu, kas nepieciešama. LCD displeja modulis ir funkcija digitālais voltmetrs un ammeter. Jūs varat apskatīt iepriekš spriegums, ieejas spriegums, izejas spriegums, iepriekš strāva, izejas strāva, jauda, utt. par izejas valsts atgādināt jomā, jūs varat redzēt, ka izeja tiek atvērta vai tās nav, valsts konstanta sprieguma, un pastāvīga strāva, izejas ir normāli vai nav, galvenais ir bloķēta, vai nav, un pašreizējo datu grupas, kas tiek izmantota. Uz iestatījumu datus interfeisu, jūs varat pielāgot pārsprieguma vērtību, pārstrāvas vērtību, vairāk jaudas vērtība, datu kopas un LCD spilgtumu.Šajā modulī ir daudz priekšrocību, maza izmēra, uzlabotas funkcijas, labu vizuālo efektu, augstas darbību, augstas precizitātes, tiek izmantota neatkarīgi, ir ielikt ierīcē un plaši izmantota.

2. Tehniskie parametri

Ieejas sprieguma diapazons: 6.00-40.00 V Izejas sprieguma diapazons: 0V-32.00 V

Izejas strāva: 0-5.000 Izejas strāvas diapazons: 00.00-160.0 W

Produkta Svars: 78g Produkta Izmērs: 79*43*48(mm) (L*W*H)

Atvērt izmērs: 71mm*39mm Izejas spriegums izšķirtspēja: 0.01 V

Izejas strāva izšķirtspēja: 0.001 A Izejas Spriegums precizitāte: ± (0.5% + 1 cipars)

Izejas Strāva precizitāte: ± (0.5% + 2 cipari)

DPS3003link:

DPH3205link:

DPS3012link:

DP50V5A:

DP30V5A:

DP50V5A:

DPS6015link:DIS

DPS3005lInk:

DPS5005link:

DPS 5015link:

DPS3003link:

4. Pults un Displejs saskarnes apraksts

5. Ekspluatācijas instrukcijas

Kad savienojiet strāvas padeves, ekrāns rāda laipni logu, pirmkārt, un pēc tam nonāk galvenajā interfeisā. Uz galvenā saskarne, izejas uzstādīt spriegumu un izejas iestatīt pašreizējo vērtību, kas ir uz augšu no ekrāna. Lielo burtu vērtību, kas par kreisi ir kārtējā nekustamā izejas spriegums, strāva reālā izejas strāva un pašreizējo reālo izejas jaudu. Ieejas spriegums ir uz ekrāna apakšdaļā. Ir daži darbojas statusa ikonas pa labi no ekrāna, taustiņu bloķēšanas ikona, nestandarta izejas statuss ikona, konstants spriegums un pastāvīga strāva ikona, datu kopas padoms ikonas un atvēršanas vai aizvēršanas izejas ikonas.

5.1 Uzstādīt izejas spriegumu un izejas strāva uz galvenā saskarne.

Uz galvenā saskarne, nospiediet SET taustiņu īsi, jūs varat ieiet datu iestatījumu statusu. Pēc tam nospiediet kodēšanas potenciometrs, un pēc tam enter, lai regulētu skaitliskā vērtība. Nospiediet kodēšanas potenciometra ieiet statusa regulēšanai skaitliskā vērtība, kuru vēlaties pielāgot. Savukārt kodēšanas potenciometrs, lai pielāgotu skaitliskā vērtība. Savukārt ar pagriešana pulksteņrādītāja virzienā, lai palielinātu skaitliskā vērtība; Savukārt ar pretēji pulksteņrādītāju kustības virzienam, lai samazinātu skaitliskā vērtība. Ja jūs vēlaties, lai aizvērtu displeja skaitlisko vērtību, īsi nospiediet SET. Tajā pašā laikā iepriekš vērtību, tiks uzglabāti. Vai jūs varat darīt neko, vienu minūti statuss tiks automātiski pastāvēja un standarta tiks glabāti pārāk. Iestatīt datu par datu iestatīšanas saskarne

Uz galvenā saskarne, jūs varat nospiediet SET taustiņu divreiz, lai ieietu datu iestatīšanas saskarne.

(1) Uzstādīt izejas spriegumu un izejas strāva uz datiem, kas iestatījumu interfeiss. Par datu iestatīšanas saskarne, nospiediet neilgi M1/↑vai M2/↓, lai page up vai page down, lai U-UZSTĀDIET, vai es-noteikti, un pēc tam nospiediet taustiņu īsi kodēšanas potenciometra ieiet statusa regulēšanai skaitliskā vērtība, kuru vēlaties pielāgot. Savukārt codding potenciometrs, lai pielāgotu skaitliskā vērtība. Ja jūs vēlaties, lai aizvērtu displeja skaitlisko vērtību, īsi nospiediet taustiņu SET.

(2) Uzstādītu aizsardzības vērtību. Par datu iestatīšanas saskarne, nospiediet neilgi M1/↑vai M2/↓, lai page up vai page down, lai S-OVP, S-OCP vai S-OPP, un pēc tam nospiediet taustiņu īsi, ka codding potenciometra ieiet statusa regulēšanai skaitliskā vērtība, kuru vēlaties pielāgot. Savukārt kodēšanas potenciometrs, lai pielāgotu skaitliskā vērtība. Ja jūs vēlaties, lai aizvērtu displeja skaitlisko vērtību, īsi nospiediet taustiņu SET.

  • Izmēri: 79*43*48(mm) (L*W*H)
  • Modeļa Numurs: DP30V5A
  • Strāvas Padeve: DC
  • DIY Piederumi: Elektriskā
  • Displeja Tips: Digitālās Tikai
  • Precizitātes Klase: 0.5%

  • Iepakojuma Svars: 0.17kg (0.37lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

SKU: t429
Atchividjian
2018-03-29
5/5
excellent converter, compact, comfortable, functional, was packed perfectly.

Saistītie Produkti

Piegāde par brīvu

Vispasaules piegāde

Atbalsts 24/7

augša Pakalpojums

Naudas atgriezšana moneyback

Atgriešanās Apmaiņa

Dāvanas

Prēmijas